Gerrie van Oossanen: "De sfeer van de conferentie is altijd fijn"
Vanwege de coronamaatregelen is de jaarlijkse winterconferentie van 29 januari - 1 februari verzet naar later dit jaar, als het hopelijk wel mogelijk is om bij elkaar te komen. Gerrie van Oossanen bezoekt de conferentie vrijwel elk jaar en zou ook dit jaar weer van de partij zijn.
Waarschijnlijk heeft Gerrie van Oossanen al zo’n vijftien keer de jaarlijkse conferentie van IRS bezocht. Meestal gaat ze samen met een aantal vriendinnen.
Wat vindt u mooi aan de conferentie?
“Het is altijd fijn om een weekend met elkaar te zijn. De sfeer van de conferentie is altijd fijn. Er is meestal een vaste groep. Het is goed om bezig te zijn met bezinning. Er zijn wisselende sprekers van verschillende achtergronden. Het is fijn om een weekend door te brengen met het luisteren naar lezingen en gesprekken te voeren met anderen. Het totaal van dat alles maakt het waardevol. Vroeger ging ik al naar de jongerenconferentie van IRS. Die was toen meer evangeliserend. Dat was mooi. Nog steeds is de conferentie echt iets om naar uit te kijken. Het is jammer dat de conferentie dit jaar niet doorgaat, al zagen we het wel aankomen. Er zijn allerlei dingen die nu niet doorgaan. We moeten ons nu even aanpassen, dat is belangrijk nu.”
Er komt toch meestal een redelijk vaste groep op de conferentie?
“Je ziet dezelfde mensen vaak weer terugkomen. Het is mooi als je elkaar weer terugziet van een jaar eerder. Soms vraagt iemand weer een ander mee naar de conferentie. Het belangrijkste van de conferentie is natuurlijk de verdieping die je krijgt, de thema’s. Het is mooi om wat bagage mee te krijgen waarmee je weer verder het leven in kunt gaan. Eigenlijk is het net als de zondagse diensten. Mensen zien uit naar het weekend. Als het goed is zien wij als christenen ook uit naar de zondagse dienst. Daar kun je jezelf weer opladen voor de komende week.”
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 1 maart 2021
In de Rechte Straat | 16 Pagina's

Bekijk de hele uitgave van maandag 1 maart 2021
In de Rechte Straat | 16 Pagina's