INDRUKWEKKEND IN PERU
De vijf meest vooraanstaande leden van de Indiaanse Evangelische Kerk van Peru werden vermoord door terroristenorganisatie "Het Lichtend Pad". De opzet was om de gelovigen van de verschillende protestantse kerken van Peru te intimideren. We kregen ook het bericht door dat een groepje terroristen onder de dienst de kerk binnenkwam. Ze gingen rechtstreeks naar de katheder van de voorganger en pakten de Bijbel.
Met hun wapen in de ene hand en de Bijbel in de andere hand, zeiden ze het volgende: "Laat ieder die van deze Bijbel en zijn God wil afzien, naar voren komen!" Erg genoeg waren er verschillende gemeenteleden die deze stap deden. Ze verloochenden de Heere Jezus en Zijn Woord. Dat werd hun fataal. De terroristen joegen hen de kerk uit en voor de ogen van degenen die standvastig gebleven waren in hun geloof, werden deze mensen ter dood veroordeeld met de volgende woorden: "Als jullie niet vertrouwen op jullie God en Hem verloochenen, dan kunnen wij jullie ook niet vertrouwen en zouden jullie ons vandaag of morgen ook verraden zoals jullie nu je geloof en je God verraden hebben.
En voor de ogen van de anderen werden ze dood geschoten. Die herinnerden zich heel uitdrukkelijk de woorden van de Heiland:" Wie zijn leven zal willen behouden, zal het verliezen; en zo wie zijn leven verliezen zal om Mijnentwil die zal het behouden.
Uit: El Pastor desde Jerusalem; okt/nov. 1994
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van zaterdag 1 april 1995
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van zaterdag 1 april 1995
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
