MILJOENEN WERDEN MISLEID
Tijdens de bisschoppensynode over Europa (28 nov. - 14 dec.) vertelde de r.-k. priester W. van Straaten, stichter en directeur van "Kerk in nood/Oostpriesterhulp", die persoonlijk door de paus als deelnemer aan de synode was uitgenodigd, over de uitzending van de Maria-verheerlijking van Fatima, waaraan 900.000 pelgrims deelnamen en die live naar Rusland werd uitgezonden:
"De live-uitzending van 75 minuten werd in bijna alle republieken van de voormalige Sovjetunie overgenomen. Zij werd op 13 oktober door 40 miljoen sovjetburgers ontvangen. Op 7 november, verjaardag van de Oktoberrevolutie, werd zij herhaald. En eind december zal zij voor de derde keer worden uitgezonden. Een wonder dat Maria bewerkt heeft en waarbij ons Werk een bemiddelaarsrol heeft mogen spelen".
Hoeveel miljoenen moet dat alles niet gekost hebben! En hoeveel miljoenen Russen werden niet misleid, doordat ze opgewekt werden hun hoop te vestigen op een mens! Als u zich dat realiseert, denk dan ook eens aan ons In de Rechte Straat-je dat het zuivere Evangelie wil brengen aan de miljoenen misleiden.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 1 mei 1992
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 1 mei 1992
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
