Dan valt er veel weg
Met veel verbazing heb ik de door u gezonden brochures gelezen; verbazing vanwege het feit dat ik dit niet eerder heb gezien, gehoord, geweten.
Afgelopen winter had ik tijdens een discussieavond met vrienden al het een en ander gehoord, hoe wij als katholieken dom werden gehouden. Tijdens die avond ontvingen wij zoveel informatie over gebeurtenissen en verwijzingen naar boeken, dat ik alles eerst eens rustig op een rijtje moest zetten.
Ik denk wel dat u zich kunt voorstellen wat er dan voor een katholiek wegvalt: zijn kerk, zijn plaats om samen rust en troost te vinden en nog veel meer.
Ik wil thans maar één ding en dat is de volle waarheid en de volledige overgave aan God. Deze omschakeling heeft tijd nodig. Ik wil er dan ook zoveel mogelijk over lezen.
Een abonnement op uw maandblad kan 1 k mij niet permitteren, laat staan een Bijbel die in de omgangstaal geschreven is, daar ik uit de andere Bijbels totaal geen wijs word. Ik ben heel wat zware boeken gewend, maar ik wil de Bijbel volledig begrijpen.
Wilt u mij het boek "Wat is geloven?" toesturen en tevens vraag ik u of u in de plaats waar ik woon, een kontaktadres hebt. De Alternatieve Pauskrant is nl. niet in mijn wijk rondgebracht. Ik kreeg hem te leen van een vriend. Gelukkig maar!
Mijnheer Hegger, ik hoop dat God u zegent in uw werk en dat het zich mag uitbreiden. Wilt u mij gedenken in uw gebeden?
ONS NASCHRIFT: Natuurlijk gaven wij haar een gratis-abonnement.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 1 juli 1985
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van maandag 1 juli 1985
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
