DE f 400.000,- GEPASSEERD
De aktie voor de 200.000 Nieuwe Testamenten voor de schoolkinderen van de staat Do Espirito Santo in Brazilië heeft velen aangesproken. Dat blijkt uit de enorme opbrengst van deze aktie. Reeds meer dan ƒ 300.000,- is voor dit doel binnengekomen. Bij In de Rechte Straat verwacht men dat ook het eindbedrag nl. ƒ 526.000,-, zal gehaald worden. (Elk NT kost ƒ 2,63; giro 901.000 van In de Rechte Straat te Velp.)
Bij zulk een aktie blijkt hoezeer de reformatorische christenen aan anderen het Woord Gods gunnen. Allerlei brieven bewijzen dat. Slechts één voorbeeld:
Nieuwe Testamenten in plaats van traktatie
Dezer dagen is door de penningmeester van het Bestuur van onze Schoolvereniging een bedrag vanƒ 2.520,- aan u overgemaakt, bestemd voor uw aktie Verspreiding Nieuwe Testamenten in Brazilië.
De helft van dit bedrag is door de leerlingen van onze (ca. 320 leerlingen) MA VOschool bijeengebracht in de laatste schoolweek vóór de Kerstvakantie, te weten ƒ 1.260,-. De andere helft is door het Schoolbestuur daarbijgelegd, dat zou anders door hen bestemd zijn voor een tractatie voor de leerlingen, zoals van jaar tot jaar gebruikelijk was.
Onze leerlingen hebben ditmaal van de tractatie door het bestuur afgezien en ermee ingestemd dat het voor het bovengenoemd doel werd besteed, het heeft meen ik, zelfs stimulerend gewerkt op hun eigen bijdragen.
Het is ons een vreugde dat wij zodoende voor bijna 1000 kinderen in Brazilië u de middelen hebben kunnen geven hen te verrijken met het Woord van God De Heere gebiede Zijn Zegen over uw arbeid.
Wij hopen dat het gestelde doel ook volledig bereikt zal worden.
Met vriendelijke groeten,
namens de leerlingen en het Bestuur
van de Ds. B. SMYTEGELT SCHOOL voor MAVO
B. de Jonge, direkteur
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 1 april 1980
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 1 april 1980
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
