Een theologische conferentie in Latijns America?
Het laatste nummer van ECR (onze Spaanse editie) heeft mij bijzonder geboeid. Vooral uw artikelen: „Ook wij willen een koning", „De mis, een aanslag op onze enige troost" en „De charismatische beweging". Ik heb er veel aan gehad. Zulke voorlichting is erg belangrijk voor ons als predikanten. Je voelt zo sterk de verantwoordelijkheid tegenover het deel van Gods kudde dat jou is toevertrouwd.
Erg graag zou ik een samenkomst meemaken van broeders, die theologisch denken zoals u. Juist vandaag heb ik een uitnodiging gekregen om deel te nemen aan een oecumenische conferentie in Caracas (Venezuela) in juni, maar ik heb besloten er niet heen te gaan. Maar zulk een conferentie met broeders, die evenals u onverzwakt de beginselen van de Reformatie verkondigen, CCCCCCzou van grote waarde zijn.
Ik studeer aan de theologische takulteit van de universiteit „Mariano Galvez" hier in Guatemala voor mijn doktoraal. Ik ben predikant van de Iglesia Evangelica Presbiteriana.
Met hartelijke broedergroeten:
Guatemala (stad) Ds. Hugo Alvarado M.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van donderdag 1 maart 1979
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van donderdag 1 maart 1979
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
