OSBORN NAAR NEDERLAND
Nadat wij het artikel over Osborn reeds naar de drukker hadden gezonden voor plaatsing in het juninummer van het maandblad „In de Rechte Straat", lazen we in Trouw, dat Osborn op 15 en 16 mei in het Capitol, het centrum van de Nederlandse pinkster-businessman, Johan Maasbach, zal spreken.
Nu Nederland reeds lang de openlijke tentoonstelling en aanbeveling van allerlei perversiteiten op ethisch gebied toelaat, zoals de sexuele perversiteit en de abortus, is het niet te verwonderen dat ook deze religieuze perversiteit een plaats krijgt in ons publieke leven.
Het lijkt ons goed om nu nog wat meer uit de Duitse Osbornlektuur te citeren. Op de tweede bladzijde van het „zegenpaspoort 1976" staat een eigenhandig door Osborn geschreven gebed afgedrukt, dat hij ten gerieve van de betaal-willige lezer heeft afgedrukt en dat aldus luidt:
„O Heer,
Gij zijt mijn bron, Engelen zijn de middelaars van uw zegen.
Schenk aan mijn huis succes, vreugde en welvaart! Dit verbond is mijn verbinding tussen mijn geloofszaad en uw rijke teruggave. Terwijl U „al mijn behoeften" vervult, investeer ik dit bedrag elke maand van dit jaar in uw werk. (Daarna volgt hokje, waarin men het gewenste bedrag kan invullen, met de aansporing: „Schrijf hier bedrag", waarna het slot:). In Jezus'naam. Amen!"
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 1 juni 1976
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van dinsdag 1 juni 1976
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
