WAAR ROME DE MACHT HEEFT.
Wat wij op blz. 6 schreven over de moeilijkheden van de protestanten in de r.k. staat Quebec in Canada, werd bevestigd door een bericht van het ICN onder bovenstaande titel, en dat genomen werd uit:„News of Quebec", het zendingsblad van de Darbisten in Frans Canada.
Het gebeurde op 23 aug. 1961. Met vijf personen was men bezig traktaten te verspreiden in Grande Bare. Een van hen werd opgesloten in de cel en tenslotte vrijgelaten onder borgstelling van $ 10 Zijn naam was Allan Hoffman. De broeders namen een advokaat en zodoende ontvingen ze de $ 10. ook nog terug.
Op een andere plaats werden een van de meisjes, die mee deed aan de verspreiding, de traktaten uit de handen gerukt en stuk gescheurd.
In beide gevalen kwam het vast te staan, dat de pastoor achter deze molestaties stond.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van maandag 1 januari 1962
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van maandag 1 januari 1962
In de Rechte Straat | 32 Pagina's
